SIA AKTO ir relatīvi jauns akmens apstrādes uzņēmums - dibināts 2011. gada sākumā, bet darbība nozarē aizsākusies jau krietni senāk. Akmens apstrādes nozare un kapu pieminekļu izgatavošana nav nejaušība, jo darbnīcas dibinātājam un vadītājam akmeņkaļa amata prasmes tiek turpinātas vistiešākajā veidā no paaudzes paaudzē.


Mūsu darbnīca neimportē gatavus izstrādājumu no ārzemēm, visa SIA AKTO produkcija ir ražota Latvijā. Uzņēmums ir nodrošinājis savu tehnisko bāzi, līdz ar to, mēs varam uzņemties atbildību par savu darbu un piedāvāt klientiem augstas kvalitātes granīta un laukakmens pieminekļus, apmales, soliņus, kā arī citus akmens izstrādājumus.


Mūsu mērķis ir saglabāt gadsimtiem senā amata pamatvērtības un prasmes, turpināt Latvijas teritorijai raksturīgas tradīcijas kapu kultūrā. Mēs apzināmies, ka kapsēta ir vēsturiski nozīmīgas informācijas glabātāja, jo kapsētas ir kultūrvides daļa. Viss, ko mēs darām šodien, nākotnē atspoguļos mūsu tradīcijas, spēju saglabāt un tālāk nodot nākamajām paaudzēm kultūrvēsturisko mantojumu.


SIA AKTO darbnīcas profils ir orientēts uz individuālu pasūtījumu izstrādi, izgatavošanu un uzstādīšanu. Mēs varam konsultēt un ieteikt jums piemērotāko risinājumu, vajadzības gadījumā izstrādāt skici piemineklim un piemiņas vietas izveidei no dabīgā akmens.

KONTAKTI:

Birojs / Veikals


+371 29460077
(Latviešu/Русский)

+371 29393518
(Latviešu/English)Akmens apstrādes darbnīca


+371 29460077
(Latviešu/Русский)


akto@akmensdarbnica.lv
www.akmensdarbnica.lv
(Latviešu/Русский/English)


Slokas iela 45 Jūrmala, LV-2015


Mēs atrodamies Jūrmalā, darbus veicam visā Latvijas teritorijā